• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówPełnomocnictwo w zakupie spółki

Planujesz szybko otworzyć działalność gospodarczą? Zależy Ci na czasie, bo wiesz, że im wcześniej zaczniesz, tym wcześniej coś osiągniesz? Stawiamy na bezpieczeństwo naszych klientów i oferujemy pełnomocnictwo w zakupie spółki. Z naszą pomocą możesz osiągnąć więcej niż się spodziewasz.

Zastanawiasz się pewnie, dlaczego proponujemy Ci zakup? Odpowiedzią jest czas i bezpieczeństwo. Kupując spółkę zapominasz o całym procesie rejestracji spółki. Nie musisz przejmować się bieganiem po urzędach, załatwianiem wszelkich formalności czy też wypełnianiem formularzy. Nasze pełnomocnictwo w zakupie spółki polega na stuprocentowej pomocy w tym, abyś mógł prowadzić własną działalność gospodarczą. Postaw na doświadczenie naszych specjalistów, które pozwoli Ci zacząć prowadzić firmę bezproblemowo.

Skontaktuj się z nami i sprawdź jak możemy Ci pomóc poprzez pełnomocnictwo w zakupie spółki. Poznaj naszą ofertę wysyłając zapytanie na naszej stronie lub kontaktując się telefonicznie. Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Zapraszam do kontaktu.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.