• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOpłata za zmiany w KRS

Prowadząc działalność w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością każdy przedsiębiorca musi mieć świadomość, że dokonywanie zmian w zakresie danych dotyczących spółki skutkować będzie koniecznością aktualizacji w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Niezbędna będzie opłata za zmiany w KRS, na którą składać się będzie opłata sądowa oraz koszty ogłoszenia zmian w Monitorze Sądowym i Gospodarczym. Rejestr Przedsiębiorców ma być wiarygodnym i rzetelnym źródeł informacji o podmiotach, które prowadzą na terenie Polski działalność gospodarczą więc dokonywanie aktualizacji danych jest niezbędne. Wszystkie zmiany przedsiębiorca zobowiązany jest umieścić na specjalnym formularzy urzędowym, w przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością niezbędny będzie dokument KRS-Z3 oraz opłata za zmiany w KRS.

Nasza Kancelaria obsługuje proces aktualizacji danych w Krajowym Rejestrze Sądowym, nasi eksperci zajmą się wypełnieniem wszystkich niezbędnych formalności i przeprowadzenia całego procesu w imieniu Klienta.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.