• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta rejestracji spółki 

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to pomysł na życie wielu osób. Niestety bardzo często natłok formalności, brak czasu, niepewność powodują, że pomysł ten nie zostaje zrealizowany. Nie warto rezygnować z swoich planów, należy podjąć inicjatywę i zawalczyć o swoje pragnienia. Oferta rejestracji spółki została opracowana z myślą o takich właśnie podmiotach gospodarczych, które chcą uniknąć wszelkich formalności, mają ciekawy pomysł na siebie i z pomocą naszej Kancelarii pragną rozpocząć działalność na rynku. Proponujemy pomoc w procesie zakładania:

- spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
- spółki komandytowej
- spółki z o.o. komandytowej

Oferta rejestracji spółki pomoże Państwu w płynny i bezproblemowy sposób przejść przez wszystkie etapy zakładania działalności gospodarczej w formie spółki. Natłok formalności oraz konieczność znajomości pewnych regulacji prawnych sprawia, że nasza oferta rejestracji spółki jest bardzo pomocna. Nasi eksperci udzielą Państwu cennych rad. Możemy także zaoferować usługę Wirtualnego Biura, która umożliwi ograniczenia kosztów związanych z obsługą biurową spółki.

Zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00