• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta e-biura

Jeżeli zastanawiasz się jakie korzyści da Ci skorzystanie z wirtualnego biura to świetnie trafiłeś. Oferta e-biura jest tak szeroka, że każdy przedsiębiorca z pewnością znajdzie coś dla siebie. Korzystanie z wirtualnego biura z dnia na dzień jest coraz bardziej popularne. Dlaczego? Sprawdźmy.

Oferta e-biura przyciąga codziennie więcej chętnych. Głównym powodem tego jest fakt, że pozwala ono na redukcję kosztów związanych z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych. Do dodatkowych zalet należy możliwość rejestracji spółki pod prestiżowym adresem. Dobry adres to podstawa do osiągnięcia sukcesu. To on jest czynnikiem decydującym o współpracy klientów i kontrahentów z Twoją firmą. Do kolejnych korzyści z pewnością możemy zaliczyć to, że oferta e-biura gwarantuje Ci profesjonalną pomoc w prowadzeniu Twojej firmy. Mam tutaj na myśli całą księgowość związaną z Twoim przedsiębiorstwem. Wirtualne biuro udostępnia Ci także sale konferencyjne na spotkania, pokoje biznesowe. W ofercie e-biura na pewno znajdziesz także doradztwo finansowe, prawne, biznesowe oraz księgowe.

Sam właśnie przekonałeś się jak szeroki wachlarz usług posiadają wirtualne biura. Myślę, że już dosadnie udowodniłam Ci, że skorzystanie z usług e-biura będzie najlepszą decyzją jaką podejmiesz dla swojej firmy. Nie zastanawiaj się. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły naszej oferty.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.