• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta e-biura

Jeżeli zastanawiasz się jakie korzyści da Ci skorzystanie z wirtualnego biura to świetnie trafiłeś. Oferta e-biura jest tak szeroka, że każdy przedsiębiorca z pewnością znajdzie coś dla siebie. Korzystanie z wirtualnego biura z dnia na dzień jest coraz bardziej popularne. Dlaczego? Sprawdźmy.

Oferta e-biura przyciąga codziennie więcej chętnych. Głównym powodem tego jest fakt, że pozwala ono na redukcję kosztów związanych z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników biurowych. Do dodatkowych zalet należy możliwość rejestracji spółki pod prestiżowym adresem. Dobry adres to podstawa do osiągnięcia sukcesu. To on jest czynnikiem decydującym o współpracy klientów i kontrahentów z Twoją firmą. Do kolejnych korzyści z pewnością możemy zaliczyć to, że oferta e-biura gwarantuje Ci profesjonalną pomoc w prowadzeniu Twojej firmy. Mam tutaj na myśli całą księgowość związaną z Twoim przedsiębiorstwem. Wirtualne biuro udostępnia Ci także sale konferencyjne na spotkania, pokoje biznesowe. W ofercie e-biura na pewno znajdziesz także doradztwo finansowe, prawne, biznesowe oraz księgowe.

Sam właśnie przekonałeś się jak szeroki wachlarz usług posiadają wirtualne biura. Myślę, że już dosadnie udowodniłam Ci, że skorzystanie z usług e-biura będzie najlepszą decyzją jaką podejmiesz dla swojej firmy. Nie zastanawiaj się. Skontaktuj się z nami i omów szczegóły naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.