• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOferta biura księgowego

Przedsiębiorcy zbytnio obciążeni prowadzeniem firmy i przytłoczeni nadmiarem obowiązków powinni poważnie zastanowić się, czy nie warto skorzystać z pomocy ekspertów i przekazać część wykonywanych zadań firmie zewnętrznej. Biura księgowe mogą okazać się niezwykle pomocne i pozwolić businessmanowi zaoszczędzić czas i energię.

Oferta biura księgowego, zazwyczaj jest rozbudowana i skonstruowana w ten sposób, aby zapewnić przedsiębiorstwu kompleksową obsługę. Znajdują się w niej różnorodne usług, których wykonywania zapewni przedsiębiorcy wszechstronną pomoc i wsparcie. Wachlarz wykonywanych usług obejmuje zazwyczaj nie tylko zaganiania związane z księgowością ale także i prawem czy podatkami. Wszystko uwarunkowane jest kompetencjami zatrudnianych księgowych oraz przede wszystkim wymaganiami i potrzebami klientów, którzy nawiązują z nimi współpracę.

Nasza firma również zajmuje się świadczeniem takich usług. Proponujemy szereg usług, z których nasi klienci tworzą swoje indywidualne pakiety, ponieważ wiemy, że oferta biura księgowego powinna być elastyczna.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.