• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaObsługa rachunkowa spółek z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest spółką kapitałową działającą w oparciu o Kodeks Spółek Handlowych. W spółce z o.o. konieczne jest prowadzenie pełnej księgowości, którą prowadzi się w formie ksiąg rachunkowych.

Obsługa rachunkowa spółek z o.o. musi być prowadzona przez osobę posiadającą odpowiednie kwalifikacje, dlatego dobrym rozwiązaniem jest powierzenie księgowości doświadczonemu biuru rachunkowemu. Podczas wyboru biura rachunkowego nie należy zwracać uwagi jedynie na cenę za obsługę księgową, ponieważ może się okazać, że biuro oferujące niskie ceny nie ma doświadczenia oraz może przysporzyć wielu problemów. Dobrym rozwiązaniem jest wybór biura, które oferuje elastyczny cennik za usługi księgowe.

Obsługa rachunkowa spółek z o.o. musi być prowadzona profesjonalnie i rzetelnie, tak aby ukazywała rzeczywistą sytuację finansową przedsiębiorstwa. My oferujemy Państwu kompleksową obsługę księgową w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców z całej Polski.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.