• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa rachunkowa spółek

Wiele osób uważa, że zakładając przedsiębiorstwo będzie musiało spełnić jeszcze wiele kwestii formalnych. Jednym z takich przykładów jest dobranie odpowiedniej formy księgowej i sposobu opodatkowania, a następnie zdecydowanie komu powierzyć kwestie rachunkowe spółki. W szczególności dużą zaletą może być skorzystanie z usługi outsourcingu biura rachunkowego. Zaletą tego rozwiązania jest fakt, że obsługa rachunkowa spółek wykonywana zdalnie to duża oszczędność czasu i pieniędzy. Ponadto, powierzając prowadzenie ksiąg firmom zewnętrznym otrzymujemy dostęp do nowoczesnej technologii i programów. Nasi Klienci mają dostęp do swoich finansów przez 24h na dobę, natomiast to do naszych ekspertów należy ewidencjonowanie i sporządzanie dokumentacji, a następnie przesyłaniu jej w odpowiednim terminie do np. administracji skarbowej.

Jeżeli planujesz otworzyć działalność i myślisz nad księgowością, albo po prostu sprawy rachunkowe i podatkowe to dla Ciebie strata czasu i nerwów to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Doświadczone biuro rachunkowe wypełni za Ciebie wszelkie sprawy formalne i księgowe.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.