• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaObsługa prawna firm Kraków

Prowadząc własną działalność gospodarczą należy mieć świadomość, że ciągle zmieniające się przepisy prawne mogą być kłopotliwe dla przedsiębiorców, którzy nie mają kontaktu z tą dziedziną. Prowadzenie firmy jest niełatwym zadaniem. Normy prawne w Polsce często są skonstruowane bardzo nie składnie i niejednoznacznie. Interpretacja jest bardzo trudna. Osoba, która jest właścicielem firmy musi mieć na uwadze, że trzeba być na bieżąco z nowelizacjami w prawie gospodarczym i podatkowym. Wykładnia takiego prawna również bywa często bardzo nie jasna. Warto korzystać z konsultacji radców pranych bądź adwokatów.

Nasza firma zajmuje się usługą jaką jest obsługa prawna firm Kraków. Na terenie tego miasta świadczymy swoje usługi z zakresu prawa gospodarczego i nie tylko. Pomożemy przejść przedsiębiorcy przez labirynt kłopotliwych i nie zrozumiałych przepisów. Jeżeli masz jakieś wątpliwości i pytania, nie czekaj, skonsultuj się z doświadczoną kadrą.

Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu z naszymi specjalistami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.