• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówObsługa finansowo - księgowa Kraków

Oferowana przez nas obsługa finansowo - księgowa Kraków to nic innego jak świadczenie usług z najwyższą starannością wykorzystując przy tym zdobyte przez lata doświadczenie udoskonalane przez liczne szkolenia i aktualizowanie wiedzy na temat przepisów prawa. Naszym celem jest kompleksowa pomoc dla przedsiębiorców w zakresie prowadzenia księgowości w firmie.

Obsługa finansowo - księgowa Kraków opiera się na rzetelnym wykonywaniu powierzonych zadań oraz sumiennym podejściu do zasad współpracy. Ważna jest dla nas satysfakcja klientów, więc podnosimy kompetencje, aby mogli czerpać jak najwięcej korzyści ze świadczonych przez nas usług. Stawiamy na bezpieczne i sprawdzone działania, które nie wyrządzą szkody w firmie klienta. Profesjonalizm w prowadzeniu działalności nie powinien schodzić na drugi plan, więc oferujemy wiedzę i doświadczenie.

Chcesz powierzyć nam księgowość Twojej firmy? Spotkaj się z naszymi specjalistami i omów warunki współpracy. Skoncentruj się na sukcesie firmy i stosuj najodpowiedniejsze rozwiązania! Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy. Dołącz do grona usatysfakcjonowanych klientów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.