• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówNegatywnie rozpatrzony wniosek o aktualizacje danych spółki

Negatywnie rozpatrzony wniosek o aktualizacje danych spółki wywołuje w głowach przedsiębiorców zamęt i gromadzi same złe myśli. Sprawa nie jest jednak ostateczna i zawsze istnieje jakieś rozwiązanie.
Jednostki zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sadowym mają obowiązek aktualizowania danych zawartych w rejestrze, aby wszelkie informację były zawsze rzetelnym i zgodnym z prawdą źródłem.

Proces aktualizacji danych nie należy do prostych, gdyż konieczne jest posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu zmiany danych oraz znajomość przepisów prawnych. Obecnie wszelkie zmiany dokonywane w KRS są w formie elektronicznej poprzez system S24 lub PRS.

W niektórych sytuacjach zdarza się, że sąd odrzuca wniosek o aktualizację. negatywnie rozpatrzony wniosek o aktualizacje danych spółki przeważnie wynika z błędów formalnych lub braków. Sąd zazwyczaj wzywa do uzupełnienia wniosku dając termin 7 dni.

Nasza kancelaria pomaga w przeprowadzaniu postępowań aktualizacyjnych również w doprowadzeniu spraw odrzuconych przez Sąd wniosków. Sprawdzimy złożone dokumenty, poprawimy błędy, dołączymy wszystkie wymagane formularze i ponownie złożymy aktualizację w Sądzie. Zapraszamy wszystkich państwa, którzy potrzebują pomocy w procesie aktualizacyjnym.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.