• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaLikwidacja spółki z o.o.

Likwidacja spółki z o.o. jest długotrwałym i skomplikowanym procesem. Proces likwidacyjny rozpoczyna się wraz z podjęciem przez wspólników uchwały o rozwiązaniu spółki. Forma takiej uchwały musi posiadać notarialne poświadczenie.

Kolejnym wymaganym dokumentem podczas likwidacji jest uchwała w której określony zostaje likwidator spółki i sposób jego reprezentacji. Proces rozpoczęcia likwidacji jest przełomowym zdarzeniem zmieniającym sytuację spółki na rynku, dlatego konieczne jest zgłoszenie tego faktu do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym, Monitorze Sądowym i Gospodarczym oraz Urzędzie Skarbowym. Dokonać tego można wypełniając odpowiednie formularze KRS. Likwidacja spółki z o.o. nieco inaczej odbywa się podczas, gdy spółka została założona w sposób tradycyjny, a w trybie S24.

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy podczas likwidacji spółki, zachęcamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Posiadają oni długoletnie doświadczenie w tego typu sprawach, dlatego udzielą cennych porad, a nawet przeprowadzą cały proces.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.