• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówLikwidacja spółek z o.o.

Nie chcesz już prowadzić działalności gospodarczej? Uważasz, że wolisz zająć się czymś innym i odciążyć siebie od ciągłych obowiązków? Masz rację, nie warto trwać w czymś, co jest dla Ciebie problemem. Lepiej poświęcić się czemuś, co sprawia Ci przyjemność. Jednak najpierw obowiązki, później przyjemności. Najlepiej szybko, ale bezproblemowo spełnić obowiązek, więc proponuję Ci pomoc : likwidacja spółek z o.o.

Czym jest likwidacja spółek z o.o. ? Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci przejść przez cały proces likwidacji spółki. Nie zajmuj się tym samo, gdyż możesz wpakować się w spore kłopoty na samym końcu. Lepiej powierzyć to wszystko profesjonalistom, którzy załatwią te wszystkie sprawy za Ciebie.

Chcesz szybko „pozbyć się” firmy? Skorzystaj z naszej oferty likwidacja spółek z o.o. Skontaktuj się z nami i sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc. Gwarantujemy satysfakcję z wykonanych usług. Dołącz do grona zadowolonych Klientów. Dobrze wiemy co zrobić, aby wybrać dla Klienta najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.