• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno spółki z o.o. komandytowej

Spółka z o.o. komandytowa to ostatnio coraz bardziej popularna forma prowadzenia biznesu. Spółka z o.o. jest w niej komplementariuszem, a jej wspólnik najczęściej jest komandytariuszem. Spółka z ograniczona odpowiedzialnością będzie więc odpowiadać za zobowiązania całym swoim majątkiem. Połączenie tych dwóch typów pozwala na optymalizację podatkową, dlatego cieszy się zainteresowaniem wśród biznesmenów.
Niestety są też pewne wady. Chodzi tutaj o proces zakładania i rejestracji. Zabiera on dużo czasu, co sprawia, że dłużej musimy czekać, aby spółka mogła zacząć funkcjonować Dlatego przedsiębiorcy zwracają uwagę na rozwiązanie jakim jest kupno spółki z o.o. komandytowej.

Jest to atrakcyjna propozycja, dzięki której możemy osiągnąć wiele korzyści- m.in. zaoszczędzić czas i nerwy, pominąć urzędowe formalności i kolejki, szybciej prowadzić firmę. Jak widać zalet jest wiele. Kto wie, może dzięki temu wyborowi wyprzedzisz konkurencję i zyskasz więcej klientów.

Skorzystaj z wariantu kupno spółki z o.o. komandytowej, ciesz się własnym biznesem, realizuj swoje pasje i marzenia.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.