• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupno gotowych spółek z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęściej wybierana forma prawna prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest tak ze względu na ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Dzięki temu nie muszą oni obawiać się o własny majątek w przypadku zadłużenia firmy. Spółka z o.o. to również dowolny cel prowadzenia oraz niewielki kapitał zakładowy konieczny do prowadzenia firmy.

Wraz ze wzrostem popularności tego podmiotu zwiększyła się ilość ofert sprzedaży gotowych podmiotów. Kupno gotowych spółek z o.o. to sposób na pominięcie długich i problematycznych formalności związanych z dopełnieniem procedury rejestracyjnej. Nasza firma oferuje sprzedaż gotowych spółek zarejestrowanych w dużych miastach z całkowicie czystą historią gospodarczą. Jeśli są Państwo zainteresowani, zachęcamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele omówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.