• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę z o.o.

Podejrzewam, że każdej ambitnej i przedsiębiorczej osobie kilkakrotnie przeszło przez myśl „kupię spółkę zoo i rozpocznę prowadzenie własnej działalności gospodarczej”. Większość osób jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, jakie obowiązki się z tym wiążą. Wszystko przyćmiewają główne zalety takie, jak zysk, prestiżowa posada prezesa firmy, regulowany przez samego siebie czas pracy, zarządzanie firmą według własnych upodobań... Wszystko tylko tak kolorowo brzmi. Wiadomo, że prowadzenie własnej firmy, spoglądanie jak się rozwija i owocuje zyskami, jest przyjemnym uczuciem.

Może po kolei. Zysk zapewne się pokaże, jednak na to trzeba czasu, cierpliwości i dobrego pomysłu na firmę. Prestiż trzeba sobie wypracować. Zadanie to nie jest łatwe. Nie każda firma, nawet ta działająca na rynku kilka lat, może poszczycić się prestiżem. Co do regulowanego czasu pracy bywa różnie. Owszem, możesz wziąć sobie wolne, kiedy będzie potrzeba. Jednak upragniony prestiż i zysk często wiążą się z zostawaniem w biurze po godzinach i pracą w domu. W końcu zarządzanie firmą... To nie jest takie łatwe jak mogłoby się wydawać. Wszystko spoczywa na Twoich barkach. Los Twojej firmy w Twoich rękach. To jak ją poprowadzisz będzie miało znaczny wpływ na to, czy w ogólne będzie ona rentowna.

Jak widzisz sam pomysł „kupię spółkę zoo” tylko wydaje się być łatwym. W rzeczywistości jest trochę inaczej. Mimo wszystko warto podejmować takie decyzje i zdobywać doświadczenie. Jak pewnie wiesz, na błędach się człowiek uczy. Trening czyni mistrzem. Przystąp do działania!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.