• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię firmę Katowice

Zakup gotowej spółki, umożliwiającej podjecie działalności gospodarczej w niezwykle krótkim czasie to wbrew pozorom całkiem proste zadanie. Jeżeli uważasz, że znalezienie odpowiedniego podmiotu wymaga czasu i spełnienia dodatkowych warunków-jesteś w błędzie. Aby przekonać się czy mam rację wystarczy, że na dowolnych portalu ogłoszeniowym zamieścisz ofertę zatuszowaną „Kupię firmę Katowice” w niedługim czasie otrzymasz odpowiedzi od co najmniej kilku firm, świadczących usługi pośrednictwa w zakupie i sprzedaży firm. Jedna z nadesłanych ofert zapewne nadesłana będzie przez pracowników naszej firmy.

Od lat zajmujemy się świadczeniem usług pośrednictwa oraz sprzedażą gotowych podmiotów. Posiadamy bazę spółek, z których z pewnością jesteśmy w stanie wyodrębnić jedną, która spełni Twoje oczekiwania. Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość, z komunikatem „kupię firmę Katowice” a przedstawimy Ci naszą ofertę. Ograniczymy Twój udział w całym procesie praktycznie do minimum, zajmiemy się formalnościami abyś mógł zaoszczędzić czas, który na początku prowadzenia działalności jest na wagę złota.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00