• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKup spółkę z o.o. z rocznym stażem

Chcesz poprowadzić działalność gospodarczą w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednocześnie zwiększając swoje szanse na pozyskanie dotacji unijnej bądź kredytu? Nie marnuj czasu na zbędne formalności i kup spółkę z o.o. z rocznym stażem.

Młodzi przedsiębiorcy bardzo często nie dysponują środkami, które pozwolą im na rozwój działalności, a ten przecież jest kluczowy jeśli chcemy utrzymać się na rynku. Otrzymanie wsparcia pieniężnego od instytucji finansowych nie jest również proste, gdyż w znacznej mierze zależy ono od zdolności kredytowej przedsiębiorstwa, która w przypadku młodej firmy jest bardzo niewielka.

Kupując spółkę z rocznym stażem znacznie podnosisz wiarygodność swojej firmy, dzięki czemu będziesz miał o wiele większe szanse na zdobycie upragnionych środków finansowych. Staż sprawia także, że o wiele łatwiej będzie nam znaleźć partnerów biznesowych oraz potencjalnych klientów. Jeżeli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj i zadzwoń do nas już dziś w celu poznania szczegółów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00