• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość w spółkach

Przedsiębiorcy mają obowiązek prowadzić księgowość w spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością, w pełnej jej formie. W przypadku tego rodzaju działalności gospodarczej wysokość dochodu za poprzedni rok obrachunkowy nie ma najmniejszego znaczenia.

Pełna księgowość sprawdza się w przypadku dużych przedsiębiorstw, dla których prowadzenie szczegółowych zapisów księgowych okazuje się być niezwykle przydatne. Pozwala ono kontrolować przedsiębiorstwo i tworzyć dokumentację dającą możliwość skutecznego zarządzania dzięki dostarczaniu informacji na temat sytuacji finansowej przedsiębiorstwa. Ta księgowość w spółkach, które natomiast nie generują dużych zysków i nie mają wielu źródeł dochodów jest zupełnie niepotrzebna i uciążliwa, ponieważ wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Jeżeli szukasz księgowej, której powierzysz rachunkowość swojej firmy, świetnie się składa. Nasze biuro chętnie przejmie Twoje obowiązki w tej kwestii. Zadzwoń i dowiedź się więcej. Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy satysfakcję ze świadczonych usługZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.