• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość w Borku Fałęckim

Jeżeli zajmowanie się księgowością nie należy do twoich mocnych stron, a wręcz przeciwnie jest Twoją "pięta Achillesa", to zastanów się nad rozwiązaniem księgowość w Borku Fałęckim, gdzie znajduje się nasze biuro rachunkowe.

Pewnie się zastanawiasz dlaczego akurat powinieneś tam zaczerpnąć pomocy. Jak pewnie zdajesz sobie sprawę, Kraków jest dużym miastem i nie każdy potrafi doskonale się po nim poruszać, wręcz przeciwnie niektórym sprawia to wiele kłopotów. Księgowość w Borku Fałęckim ma doskonałą lokalizację, więc nawet jeśli nie znasz dobrze Krakowa, to nie będziesz miał żadnych problemów z odnalezieniem naszego biura.

Dzięki naszym usługom otrzymasz pomoc w prowadzeniu pełnej księgowości, prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzeniu kadr i płac, napiszemy za Ciebie sprawozdania, raporty i analizy finansowe. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących usług naszego biura , prosimy o kontakt. Kontaktując się z nami oraz korzystając z naszej oferty z pewnością nie narazisz swojej firmy na straty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.