• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość w Borku Fałęckim

Jeżeli zajmowanie się księgowością nie należy do twoich mocnych stron, a wręcz przeciwnie jest Twoją "pięta Achillesa", to zastanów się nad rozwiązaniem księgowość w Borku Fałęckim, gdzie znajduje się nasze biuro rachunkowe.

Pewnie się zastanawiasz dlaczego akurat powinieneś tam zaczerpnąć pomocy. Jak pewnie zdajesz sobie sprawę, Kraków jest dużym miastem i nie każdy potrafi doskonale się po nim poruszać, wręcz przeciwnie niektórym sprawia to wiele kłopotów. Księgowość w Borku Fałęckim ma doskonałą lokalizację, więc nawet jeśli nie znasz dobrze Krakowa, to nie będziesz miał żadnych problemów z odnalezieniem naszego biura.

Dzięki naszym usługom otrzymasz pomoc w prowadzeniu pełnej księgowości, prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzeniu kadr i płac, napiszemy za Ciebie sprawozdania, raporty i analizy finansowe. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących usług naszego biura , prosimy o kontakt. Kontaktując się z nami oraz korzystając z naszej oferty z pewnością nie narazisz swojej firmy na straty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00