• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość sp. z o.o.

W Polsce spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest wybierana jako narzędzie do poprowadzenia firmy niezwykle często. Więcej firm prowadzonych jest tylko pod postacią jednoosobowej działalności gospodarczej.

Zainteresowanie tym podmiotem jest tak ogromne przede wszystkim ze względu na ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Niektórzy przedsiębiorcy dają się skusić również niewielkim kapitałem zakładowym wymaganym do jej utworzenia. Zakładanie tej jednostki ze względu na kwestie finansowe jest jednak nieroztropne między innymi ze względu na księgowość sp. z o.o..

Podmiot ten wymaga prowadzenia ksiąg rachunkowych, a te z kolei muszą być opracowywane przez specjalistów. Usługi księgowe świadczone przez biura rachunkowe, a nawet zatrudnienie księgowego na etat jest niestety bardzo kosztowne w związku z czym mogą nie sprostać temu początkujący przedsiębiorcy, przez co mogą zostać zmuszeni do ogłoszenia upadłości.

Decydując się na założenie działalności, warto skorzystać z doradztwa odnośnie wyboru jej formy. Tak aby ułatwić sobie start i nie narazić się na zbędne koszty.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.