• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość Kraków Łagiewniki

Wykonywanie wszystkich zadań związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej jest ogromnym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Do jednych z takich zdań należy prowadzenie księgowości firmy, która stanowi bardzo ważny dział odpowiedzialny za prawidłowe rozliczenia, sporządzanie różnorodnych sprawozdań oraz raportów. Dla wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Krakowa nasza Kancelaria przygotowała specjalną ofertę „księgowość Kraków Łagiewniki”. Nazwa usługi związana jest z lokalizacją naszego biura, które znajduje się w dzielnicy Łagiewniki.

Zajmujemy się prowadzeniem pełnej oraz uproszczonej księgowości. Każdy z przedsiębiorców ma możliwość opracowania indywidualnego pakietu usług, który będzie zawierać zestaw wyłącznie tych usług, które przedsiębiorcy są niezbędne do prowadzenia księgowości swojej firmy.

Skorzystanie z oferty „księgowość Kraków Łagiewniki” to rozwiązanie korzystne ze względu na możliwość pozyskanie kompleksowej obsługi księgowej oraz optymalizację kosztów prowadzonej działalności gospodarczej.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00