• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla firm

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą i nie chcesz już zajmować się rachunkowością, to zapoznaj się z naszymi usługami. Prowadzimy księgowość dla firm.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z księgowością rachunkową, finansową i zarządczą. Rozliczamy firmy o każdej formie działalności, począwszy od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółkę z o.o.. Niezależnie od tego czy jesteś zobowiązany do prowadzenia pełnej czy uproszczonej księgowości, to możesz się z nami kontaktować. Prowadzimy zarówno księgi handlowe jak i księgę przychodów i rozchodów. Na koniec roku obrotowego sporządzimy sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności jednostki. Zajmiemy się twoimi podatkami i przygotujemy roczne rozliczenia. Poprowadzimy ewidencję środków trwałych oraz ewidencję przychodów.

Jeśli księgowość dla firm wydaje ci się za trudna, to skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie nasze usługi. Na pewno będziesz zadowolony. Nasi specjaliści księgowi na bieżąco śledzą prawo podatkowe i gwarantują pełne bezpieczeństwo świadczonych usług. Nie czekaj zadzwoń!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.