• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKsięgowość dla firm

Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą i nie chcesz już zajmować się rachunkowością, to zapoznaj się z naszymi usługami. Prowadzimy księgowość dla firm.

Oferujemy pełen zakres usług związanych z księgowością rachunkową, finansową i zarządczą. Rozliczamy firmy o każdej formie działalności, począwszy od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółkę z o.o.. Niezależnie od tego czy jesteś zobowiązany do prowadzenia pełnej czy uproszczonej księgowości, to możesz się z nami kontaktować. Prowadzimy zarówno księgi handlowe jak i księgę przychodów i rozchodów. Na koniec roku obrotowego sporządzimy sprawozdanie finansowe i sprawozdanie z działalności jednostki. Zajmiemy się twoimi podatkami i przygotujemy roczne rozliczenia. Poprowadzimy ewidencję środków trwałych oraz ewidencję przychodów.

Jeśli księgowość dla firm wydaje ci się za trudna, to skontaktuj się z nami i poznaj wszystkie nasze usługi. Na pewno będziesz zadowolony. Nasi specjaliści księgowi na bieżąco śledzą prawo podatkowe i gwarantują pełne bezpieczeństwo świadczonych usług. Nie czekaj zadzwoń!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.