• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKRS zmiana wpisów

Rozpoczynając działalność gospodarczą, przystępujemy do procesu jakim jest jej rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wtedy nasza firma zyskuje osobowość prawną. Z czasem jednak ona zmienia się i rozwija. Potrzebujemy większej siedziby dla naszej spółki, więc zmieniamy jej adres. I w ten sposób wpis w KRS jest nieaktualny. Zmianę taką należy więc odnotować do 7 dni po zatwierdzeniu jej przez zarząd spółki. W innym wypadku czekają nas niechciane konsekwencje ( w tym wypadku na przykład, listy będą wciąż docierały na stary adres). KRS zmiana wpisów to skomplikowany proces wymagający wielu formalności, więc zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego biura, które zrobi to za Ciebie. Opłata za zmianę w KRS to:

- 250,00 zł w przypadku gdy spółka należy do Rejestru Przedsiębiorców lub Rejestru przedsiębiorców i rejestru stowarzyszeń innych organizacji zawodowych i społecznych, fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej,
- 150, 00 zł gdy chodzi o Rejestr stowarzyszeń, innych organizacji zawodowych i społecznych, fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej,
- 0 zł, gdy działalność wpisana jest w Rejestr dłużników niewypłacalnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi jaką jest KRS zmiana wpisów.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.