• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKRS zmiana wpisów

Rozpoczynając działalność gospodarczą, przystępujemy do procesu jakim jest jej rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym. Wtedy nasza firma zyskuje osobowość prawną. Z czasem jednak ona zmienia się i rozwija. Potrzebujemy większej siedziby dla naszej spółki, więc zmieniamy jej adres. I w ten sposób wpis w KRS jest nieaktualny. Zmianę taką należy więc odnotować do 7 dni po zatwierdzeniu jej przez zarząd spółki. W innym wypadku czekają nas niechciane konsekwencje ( w tym wypadku na przykład, listy będą wciąż docierały na stary adres). KRS zmiana wpisów to skomplikowany proces wymagający wielu formalności, więc zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego biura, które zrobi to za Ciebie. Opłata za zmianę w KRS to:

- 250,00 zł w przypadku gdy spółka należy do Rejestru Przedsiębiorców lub Rejestru przedsiębiorców i rejestru stowarzyszeń innych organizacji zawodowych i społecznych, fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej,
- 150, 00 zł gdy chodzi o Rejestr stowarzyszeń, innych organizacji zawodowych i społecznych, fundacji i publicznych zakładów opieki zdrowotnej,
- 0 zł, gdy działalność wpisana jest w Rejestr dłużników niewypłacalnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi jaką jest KRS zmiana wpisów.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.