• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt założenia spółki z o.o. 2013

Koszt założenia spółki z oo 2013 jest aktualnie taki sam jak w 2012 roku. Jednak jak można przeczytać w Internecie czy też w gazetach są prowadzone rozmowy na temat zmiany kosztów za założenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W 2012 roku ta kwota zmalała znacząco, ponieważ w styczniu 2012 roku wprowadzono rejestrację elektroniczną, dzięki czemu można zaoszczędzić na taksie notarialnej. Natomiast w maju 2012 zmniejszyła się opłata za wpis do Krajowego Rejestru Sądowego. Od maja opłata za wpis do KRS wynosi 100 zł, natomiast wcześniej wynosiła 500 zł, a jeszcze kilka lat temu 1000 zł. Są to bardzo duże różnice w cenach. Dzięki czemu więcej osób stać na złożenie spółki z o.o. . Jak wynika z mediów został złożony do Sejmu projekt, który przewiduje obniżenie kapitału zakładowego dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością z 5 tysięcy złotych do symbolicznej złotówki. Jak twierdzą ludzie, taka zmiana nie wpłynie w znaczący sposób na tworzenie nowych spółek z o.o. w Polsce. Obecnie minimalna wartość kapitału zakładowego musi wynosić minimum 5 tys. złotych.

Zajmujemy się rejestracją spółek z o.o., która przebiega u nas szybko i bez problemów. Podczas procesu założenia spółki z o.o. w naszej firmie nie znajdziesz zbędnych formalności, ponieważ posiadamy w tej dziedzinie długoletnie doświadczenie, które pomaga nam w oferowaniu usług na jak najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat, zachęcamy do zajrzenia w zakładkę "Rejestracja spółek" oraz do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.