• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt założenia spółki z o.o.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo popularna, nie tylko w Polsce. Aby móc prowadzić działalność gospodarczą można: założyć spółkę tradycyjnie, założyć spółkę przez Internet lub kupić gotową spółkę z o.o. Pierwszy sposób trwa około 2-3 tygodnie, drugi może trwać maksymalnie 24 godziny, natomiast po zakupie gotowej spółki można już w ciągu 1-2 dni rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Ważny jest również koszt założenia spółki z oo. W skład kwoty, którą trzeba poświęcić na założenie spółki wchodzą: opłata notarialna oraz księgowa, opłata za wpis do Krajowego Rejestru Sądowego, opłata za czynności cywilnoprawne, opłata za odpisy umowy oraz inne opłaty. Warto zapoznać się z kwotami wcześniej wymienionymi, by wiedzieć na co tak naprawdę idą nasze pieniądze. Koszt założenia spółki z oo może ulec zmianie, ponieważ zmieniają się przepisy oraz wchodzą w życie nowe projekty. Dzięki elektronicznej rejestracji można zaoszczędzić na taksie notarialnej od umowy spółki pewną kwotę, ponieważ jest to wyjątek od zasady, że umowa spółki z o.o. musi być stworzona w formie aktu notarialnego.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.