• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt zakupu spółki z o.o.

Decyzja o założeniu działalności nie była łatwa. Wiąże się to bowiem z analizą, czy Ci się to opłaca. Nie jest to decyzją chwilowa, bo znacznie zaważy na Twojej przyszłości. Polecam Ci wybór spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, bo posiada wiele zalet, które zadecydowały o tym, że spółka jest najchętniej wybieraną formą wśród przedsiębiorców. Założyć działalność możesz w sposób tradycyjny i kupując gotową spółkę. Zajmijmy się dzisiaj zakupem, gdyż jest to znacznie szybszy sposób na założenie działalności.

Skoro zdecydowałeś się na zakup, to na pewno interesuje Cię koszt zakupu spółki z o.o.. W porównaniu do tego, ile kosztowałoby Cię załatwianie wszystkich formalności w formie tradycyjnej to koszt zakupu spółki z o.o. nie jest wielki. Gotowa spółka jest w pełni przygotowana do rozpoczęcia działalności. Posiada wszelkie niezbędne dokumenty, dzięki którym będziesz mógł prowadzić działalność już po kilku dniach. Koszt zakupu spółki z o.o. to około 3600 zł.

Jeżeli po przeczytaniu artykułu zdecydowałeś się na zakup gotowej spółki z oo, to zapraszam do kontaktu z naszym biurem. Oferujemy Ci gotowe spółki z o.o. ze stażem i gotowe spółki z o.o. bez stażu. Wybór należy do Ciebie!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00