• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKoszt księgowości spółki z o.o.

Funkcjonujące przedsiębiorstwa ponoszą wiele kosztów. Od małych wydatków po większe koszty. Występujące koszty w przedsiębiorstwach dzieli się pod różnymi względami i można na ich temat pisać wiele. Jednak podstawowym celem w firmach jest jak największe ich ograniczenie.

Sporym kosztem dla wielu przedsiębiorstw są koszty ogólnego zarządu, w tym także koszty prowadzenia księgowości. Gdy firmy zatrudniają księgowych wydatki na cele związane z prowadzeniem działu czy komórki księgowości są duże. Stąd też wiele z tych firm decyduje się na skorzystanie z bardzo atrakcyjnego rozwiązania, jakim jest outsourcing księgowy.

Koszt księgowości spółki z o.o. czy innej spółki prowadzonej przez biuro rachunkowe jest znacznie mniejszy. To główna zaleta outsourcingu, ale nie jedyna. Powierzenie księgowości powoduje nie tylko mniejszy koszt obsługi przedsiębiorstwa, ale także znacznie lepszą jakość obsługi oraz zmniejszenie jej obowiązków, tak by mogła się skupić na swoim podstawowym celu.

Koszt księgowości spółki z o.o. czy innego rodzaju spółki może być mniejszy, jeżeli wybiorą Państwo naszą ofertę. Zapraszamy do zapoznania się z nią!ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.