• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaKonsultacje księgowe

Konsultacje księgowe to możliwość pozyskania przez podmioty gospodarcze prowadzące działalność kompleksowych porad w zakresie księgowości. Dział rachunkowości jest bardzo rozbudowany i wymaga od przedsiębiorców znajomości wielu regulacji prawnych. Skorzystanie z pomocy profesjonalnych biur księgowych może więc okazać się bardzo korzystnym rozwiązaniem.

Część przedsiębiorców może obawiać się kosztów związanych z korzystaniem z usług biur rachunkowych, odpowiednio dobrane usługi w ramach oferowanych pakietów z pewnością nie okażą się nadmiernym obciążeniem. W przypadku nieprawidłowo prowadzonej księgowości mogą pojawić się błędy, których naprawa może dla firmy okazać się bardzo kosztowna. Decydując się na usługi biura rachunkowego w łatwy sposób przedsiębiorca pozyska konsultacje księgowe, które mogą okazać się bardzo pomocne w wdrażaniu procesu optymalizacji działalności gospodarczej.

Nasza Kancelaria zajmuje się działem księgowości i oferuje swoim Klientem konsultacje księgowe, zapraszamy do kontaktu z konsultantem.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.