• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKancelaria podatkowa w Krakowie

Polskie prawo podatkowe jest bardzo rozbudowane i często przedsiębiorcy mają problem z dokonaniem odpowiedniej interpretacji podatkowej. Kancelaria podatkowa w Krakowie będzie podmiotem, do którego warto zwrócić się o pomoc w zakresie prawa podatkowego.

Zderzenia z przepisami prawa podatkowego nie ominie żaden z przedsiębiorców głównie ze względu na obowiązek rozliczenia się z tytułu należnego podatku dochodowego. Formy rozliczenia są bardzo różne, każda z nich jednak wymaga znajomości pewnych przepisów aby w ostateczności doprowadzić do optymalizacji działalności gospodarczej. Kancelaria podatkowa w Krakowie zatrudnia ekspertów z dziedziny podatków, którzy płynnie i bez najmniejszych problemów poruszają się w dziale regulacji prawnych, dotyczących rozliczeń podatkowych, form opodatkowania działalności gospodarczej i wielu innych aspektów.

Nasza Kancelaria zajmuje się doradztwem podatkowym, które świadczone jest Klientom również drogą elektroniczną, zapewnia to szybkość w pozyskaniu pomocy oraz łatwy dostęp do naszych usług.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.