• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJednoosobowa działalność gospodarcza

Czy jednoosobowa działalność gospodarcza będzie dobrą formą na założenie biznesu? Tak, jeżeli chcesz sam na wszystkim sprawować kontrolę.

Czym jest jednoosobowa działalność gospodarcza? To forma prowadzenia działalności, która pozwala na szybką rejestrację oraz nie wymaga posiadania wcześniejszego kapitału podstawowego. Przedsiębiorca decydujący się na założenie tego rodzaju działalności musi liczyć się z tym, że odpowiedzialność rozciąga się również na współmałżonka, więc ryzyko jest spore. Z drugiej strony, do zalet tej formy możemy śmiało zaliczyć możliwość wyboru formy opodatkowania oraz prostych form księgowości.

Nadal uważasz, że jednoosobowa działalność gospodarcza jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie? Chętnie przeprowadzimy za Ciebie cały proces rejestracji firmy. Szybko i bezproblemowo będziesz prowadził firmę razem z nami. Skontaktuj się i poznaj szczegóły naszej oferty. Podejmij współpracę z naszymi specjalistami i bezpiecznie wejdź na drogę do sukcesu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00