• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaJak założyć spółkę jawną

Ostatnimi czasy nurtuje Cię pytanie „jak założyć spółkę jawną”? Ta forma prowadzenia działalności stała się ostatnio dość popularna i jest wybierana przez coraz to większe grono przedsiębiorców. Co ma w sobie takiego, że wszyscy interesują się tą formą działalności?
Odpowiadając na pytanie „jak założyć spółkę jawną?” warto wspomnieć coś więcej na jej temat. Spółka ta posiada możliwość reprezentowania spółki przez każdego wspólnika, więc ryzyko finansowe automatycznie rozkłada się na każdego z nich. Treść umowy spółki jawnej może być formułowana dowolnie i nie istnieje wymóg zawierania jej w formie aktu notarialnego. Spółka ta nie posiada kapitału zakładowego. Minusem tej formy działalności jest to, że jest prowadzona tylko jako działalność na małą skalę.

Jak założyć spółkę jawną? Z pomocą naszych specjalistów prościej niż myślisz. Przekonaj się o sile działania naszych ekspertów, którzy chętnie udzielą Ci pomocy. Korzystaj z naszego doświadczenia! Skontaktuj się z nami i poznaj ofertę!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.