• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak założyć nową firmę

Istnieje wielu ambitnych i pomysłowych młodych ludzi, którzy chętnie spróbowaliby swoich sił w biznesie, jednak obawiają się, że odniosą porażkę już przy podjęciu pierwszego kroku, ponieważ zazwyczaj nie poosiadają oni odpowiednich informacji na temat tego jak założyć nową firmę.
Wiele słyszy się o tym jak skomplikowany i mozolny jest proces rejestracji, ale przecież wcale nie musi taki być!

Jeśli nie czujemy się pewnie w temacie księgowości, umów, wniosków czy urzędów powinniśmy skorzystać z pomocy specjalisty posiadającego doświadczenie w tej dziedzinie. Jest to stosunkowo niedroga usługa pozwalająca zaoszczędzić energię, nerwy i wiele godzin, które mogą zostać spożytkowane na przykład na dopracowywanie biznesplanu czy strategii nowo powstałego przedsiębiorstwa. Zyskujemy jednocześnie pewność, że cały proces zostanie przeprowadzony z należyta starannością.

Każdy, kto nie jest do końca pewien jak założyć nową firmę powinien skontaktować się z ekspertami zatrudnianymi w naszej formie, którzy pomogli już setkom przedsiębiorców.
Znają oni najczęstsze wątpliwości i problemy związane z rejestracją i wiedzą jak skutecznie im zaradzić!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.