• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak szybko założyć firmę?

Czasem zdarzają się sytuacje kiedy podmiot bardzo szybko chce założyć działalność gospodarczą w związku z ubieganiem się o dotację unijną. Konieczne wówczas jest wykonanie licznych czynności formalnych, które określane są przez przepisy lub inne regulacje prawne. Warto zastanowić się nad odpowiedzią na pytanie jak szybko założyć firmę?

Propozycje są różne. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest kupno gotowej spółki z o.o.. Zyskują Państwo podmiot prawny, który posiada już wszystkie dokumenty rejestracyjne i ma uregulowaną wartość kapitału zakładowego. Kupując gotową spółkę z o.o. umożliwiają sobie Państwo podjęcie działalności gospodarczej w ciągu 1-2 dni. Żadne inne rozwiązanie nie pozwoli na tak szybkie podjęcie czynnego działania na rynku.

Zakup gotowej spółki to najlepsza odpowiedź na pytanie jak szybko założyć firmę. Nasza Kancelaria specjalizuje się sprzedażą gotowych spółek. W swojej ofercie posiadamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jeśli zależy Państwu na czasie prosimy o kontakt.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.