• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak długo trwa zmiana danych w KRS

Jak długo trwa zmiana danych w KRS? Na co zwrócić uwagę aktualizując dane w KRS? W Krajowym Rejestrze Sądowym znaleźć można dane wszystkich jednostek biorących udział w obrocie gospodarczym. Stanowi on niezastąpione źródło informacji, dlatego też niezwykle ważnym jest aby zawierał treści zgodne z rzeczywistością, muszą one być więc aktualizowane.

Jak długo trwa zmiana danych w KRS?

Na pytanie "jak długo trwa zmiana danych w KRS" ciężko jednoznacznie odpowiedzieć. Najczęściej czas oczekiwania na wprowadzenie aktualnych danych w rejestrze przedsiębiorców uzlaęzniony jest od pracy sądu oraz poprawności złożonych wniosków.
Nim wniosek zostanie przedłożony konieczne jest jego sporządzenie. Jeżeli przedsiębiorca nie jest doświadczony zajmie mu to dużo czasu i nie będzie miał on gwarancji, że został on przygotowany w sposób właściwy. Wszelkie błędy w zakresie danych oraz kompletności dokumentacji wpływają na decyzję sądu o uznaniu złożonego wniosku aktualizacyjnego.

Jak przyspieszyć proedurę aktualizacji danych w KRS?
Najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z doświadczoną kancelarią, która pomoże dopełnić procedury aktualizacji danych spółki w KRS.

Aktualizacja KRS oferta

Nasza Kancelaria od wielu lat pomaga przedsiębiorcom w zakładaniu oraz prowadzeniu firm. W zakres naszych usług wchodzą również czynności aktualizacyjne - szybkie przeprowadzenie procedury zmiany danych spółki w KRS.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.