• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak długo trwa zmiana danych w KRS

Krajowym Rejestrze Sadowym znaleźć w nim można dane wszystkich jednostek biorących udział w obrocie gospodarczym. Stanowi on niezastąpione źródło informacji, dlatego też niezwykle ważnym jest aby zawierał treści zgodne z rzeczywistością, muszą one być więc aktualizowane.

Jeżeli zastanawiasz się jak długo trwa zmiana danych w KRS niestety nie mogę Ci pomóc i podać liczby dni, która będzie odpowiednia dla każdej rejestracji zmian. Sąd rejestrowy ma 7 dni na zapoznanie się z treścią wniosku, po tylu dniach więc wydane zostanie postanowienie. W praktyce jednak, często zdarza się że wniosek jest niekompletny lub zawiera błędy. W takiej sytuacji konieczne jest ich wyeliminowanie bądź uzupełnienie formularza. Sąd zyskuje więc kolejne 7 dni, od momentu złożenia poprawnego dokumentu.

Nim wniosek zostanie przedłożony konieczne jest jego sporządzenie. Jeżeli przedsiębiorca nie jest doświadczony zajmie mu to dużo czasu i nie będzie miał on gwarancji, że został on przygotowany w sposób właściwy.

Mam nadzieję, że chociaż w niewielkim stopniu udało mi się nakreślić Ci to jak długo trwa zmiana danych w KRS. Jeżeli chcesz skrócić ten czas, napisz do nas i zleć nam aktualizację danych swojej firmy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.