• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztuje założenie firmy

Podczas planowania otworzenia działalności z pewnością nurtuje Cię pytanie „ile kosztuje założenie firmy?”. Szukasz właściwej odpowiedzi, ale nie chcesz szperać po wszystkich możliwych źródłach w celu znalezienia tej poprawnej informacji. Jednak muszę przyznać, że odpowiedź nie jest prosta. Koszt założenia własnej działalności zależy od formy spółki jaką sobie wybierzesz. W tym artykule postaram Ci się przedstawić, jak kształtują się koszty założenia spółki komandytowej i sp. z oo, gdyż są to najchętniej wybierane spółki przez przedsiębiorców.

Jeżeli skorzystasz z usług naszej Kancelarii to odpowiedzią na pytanie ile kosztuje założenie firmy w formie spółki komandytowej jest przedział 1400 zł - 1700 zł. Nie jest to wygórowana cena w stosunku do profesjonalizmu z jakim zostanie założona Twoja firma. Zależy Ci na bezpieczeństwie? To powierz nam rejestrację Twojego przedsiębiorstwa.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością kształtuje się w przedziale od 1000 zł do 1600 zł. Zbyt duża cena? Nie! Pamiętaj, że nie musisz biegać po urzędach, wypełniać wszystkich papierów, narażać się na ewentualne błędy, które tylko spowolnią proces rejestracji. Nasza Kancelaria wie, jak szybko, sprawnie i bezpiecznie założyć firmę.

Skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.