• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówIle kosztują usługi księgowe dla małej firmy?

To ile kosztują usługi księgowe dla małej firmy zależy przede wszystkim od tego czy podejmie się współpracę z biurem rachunkowym, zatrudni się księgową na etat czy też spróbuje się samodzielnie dopełnić wszystkich koniecznych czynności księgowych wynikających z prowadzenia firmy.

Ostatnia z opcji generuje, jak zapewne Państwo doskonale rozumieją, najmniej kosztów. Wiąże się zazwyczaj tylko i wyłącznie z koniecznością dokonania zakupu programu do księgowania. Opcja zatrudnienia księgowej jest z kolei najdroższym rozwiązaniem. Wymaga ona nie tylko ponoszenia kosztów z tytułu zatrudnienia kolejnego pracownika, zakupu programu księgowego ale również i wyposażenia i zorganizowania dla niego stanowiska pracy. Najbardziej opłacalnym rozwiązaniem wydaje się podjęcie współpracy z biurem rachunkowym. Jego usługi są zazwyczaj o wiele tańsze niż współpraca z księgową, ponadto nie trzeba ponosić żadnych dodatkowy kosztów i większość z biur oferuje elastyczne cenniki, które pozwalają na dokonywanie znaczących oszczędności.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.