• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe zarejestrowane spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Osoby decydujące się na poprowadzenie dużej firmy powinny zdecydować się na otworzenie w tym celu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Jest to idealne do tego narzędzie, gdyż prócz osobowości prawnej charakteryzuje się ograniczoną odpowiedzialnością wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Oznacza to, że długi spółki nie będą mogły zostać pokryte z prywatnego majątku założycieli, co gwarantuje im i ich rodzinom bezpieczeństwo.

Spółka z o.o. wymaga też niewielkiego kapitału zakładowego, a na jej założenie może zdecydować się także osoba z zagranicy, gdyż do utworzenia spółki z o.o. na takich samych zasadach jak rodowici obywatele uprawnieni są też cudzoziemcy niezależnie od kraju swojego pochodzenia.

Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest niestety bardzo problematyczna, a przez formalności z nią związane trwać może nawet kilka tygodni. Na szczęście niedogodności te można w pełni zniwelować poprzez zakup gotowej jednostki. Tym sposobem w przeciągu jednej doby można stać się właścicielem jednostki w pełni przygotowanej by natychmiast poprowadzić swoją działalnością ograniczając wszelkie formalności do złożenia podpisu na umowie spółki.

Nasza firma oferuje gotowe zarejestrowane spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.