• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki ze stażem z 2013 roku

Gotowe spółki ze stażem z 2013 roku to spółki, które zostały zarejestrowane w 2013 roku i do tej pory czekają na swojego właściciela. Spółki te pozyskały wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne NIP, KRS, REGON i nie podjęły do tej pory aktywnego działania. Jeśli chcą Państwo rozpocząć działalność gospodarczą za pomocą podmiotu, który ułatwi pozyskanie wsparcia finansowego w formie kredytu, pożyczki, dotacji unijnej to takie spółki będą bardzo dobrym rozwiązaniem.

Wśród wszystkich oferowanych spółek gotowe spółki ze stażem z 2013 roku zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym mają przewagę nad nowymi podmiotami prawa handlowego. Dzięki swojej historii, braku zadłużeń są bardzo atrakcyjne dla instytucji finansowych.

Idealna historia, brak zobowiązań finansowych, prawidłowe rozliczenia podatkowe to cechy, które posiadają gotowe spółki ze stażem z 2013 roku oferowane przez naszą Kancelarię. Jeśli szukają Państwo najlepszych rozwiązań i pomocy najlepszych specjalistów to zapraszamy do współpracy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.