• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż

Decydując się na zakup gotowej spółki zazwyczaj oczekujemy szybkiego i efektywnego startu. Tymczasem zakup czystej spółki nie podnosi naszych szans na odniesienie sukcesu w biznesie. Dlatego nasza firma pragnie zaoferować Państwu gotowe spółki z o.o. z 2 letnim stażem na sprzedaż.

Są to jednostki w pełni przygotowane do tego by poprowadzić pod sobą firmę, jednakże prócz wszystkich atutów jakie posiada gotowa spółka dysponują również dwuletnim stażem. Oznacza to, iż zostały zarejestrowane 2 lat temu, jednakże przez ten czas prowadziły jedynie bierną aktywność, dzięki czemu jest ich zakup jest całkowicie bezpieczny, a my nie musimy martwić się o konsekwencje wynikłe z działań naszego poprzednika.
2 letni staż spółki znacznie zwiększa jej wiarygodność, przez co o wiele łatwiej będzie jej pozyskać dotacje unijne, kredyty bądź inne formy wsparcia finansowego oferowane przez różnorodne instytucje.
Zachęcamy zatem do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy przedstawią szczegóły naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00