• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki z 2009 roku na sprzedaż

Gotowa spółka z o.o. jest podmiotem, który jest krótko mówiąc gotowy do podjęcia działalności gospodarczej. Spółka ta ma czystą historię gospodarczą, żadnych zobowiązań finansowych oraz nie zatrudnia pracowników, dlatego przyszły przedsiębiorca samodzielnie kształtuje ją po zakupie.

Istnieją dwa rodzaje spółek z o.o., które można zakupić: nowa i stażowa. Obie charakteryzują wcześniej wspomniane cechy, jednak spółka stażowa ma jak sama nazwa wskazuje staż. Staż, czyli innymi słowy została zarejestrowana już jakiś czas temu, ale nie prowadziła działalności. Wielu przedsiębiorców interesują spółki stażowe, głównie ze względu na łatwiejszą możliwość pozyskania kredytu lub dotacji.

Decydują się oni na przykład na gotowe spółki z 2009 roku na sprzedaż, ponieważ ich historia gospodarcza jest dłuższa. A im dłuższy czas od rejestracji spółki, tym lepiej. Gotowe spółki z 2009 na sprzedaż to szansa na szybkie rozpoczęcie działalności gospodarczej. Skontaktuj się z nami i jeśli interesują Cię gotowe spółki z 2009 roku na sprzedaż.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych