• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Aby stać się właścicielem firmy wcale nie trzeba mieć wieloletniego doświadczenia, nie trzeba być ekspertem z dziedziny finansów ani znawcą świata biznesu. Owszem, każdy z wymienionych aspektów z pewnością się przydaje, ale są sprawy o wiele ważniejsze. To zaskakujące, ale światowy sukces częściej osiągają młodzi przedsiębiorcy, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność. Jest to zastanawiające zjawisko, ale niezwykle łatwo jest znaleźć jego przyczynę. Otóż okazuje się, że najważniejszy jest błyskotliwy i nowatorski pomysł oraz tak zwane „świeże spojrzenie”, które pozwoli obiektywnie ocenić rynek i wyciągnąć z obserwacji stosowne wnioski.

Ktoś może powiedzieć, że niedoświadczony businessman już na starcie polegnie przy rejestracji firmy, która niejednokrotnie przerasta przedsiębiorców z wieloletnią praktyką. Na szczęście nie jest to to bariera nie do pokonania, gotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością całkowicie rozwiązuje tę kwestię. Aby ją zakupić wystarczy tylko zgłosić się do doradcy księgowego, który z pewnością przedstawi kilka swoich propozycji, zajmie się formalnościami oraz zagwarantuje, że cały proces nabycia przebiegnie prawidłowo. Od momentu podjęcia decyzji o zakupie firmy już w 2 dni możliwe jest rozpoczęcie działań i wprowadzenie swojego produktu na rynek.

W naszej kancelarii czeka już gotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która być może okaże się właśnie Państwa szansą na osiągnięcie sukcesu. Zachęcamy do kontaktu i korzystania z naszej oferty.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.