• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowa spółka lub szyta na miarę z możliwością kredytowania

Czym jest gotowa spółka lub szyta na miarę z możliwością kredytowania? Otóż są to spółki założone wcześniej i przeznaczone do sprzedaży jako podmioty, które od zaraz mogą rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej, ponieważ posiadają numery NIP, VAT, REGON, NIP EU, VAT EU. Rozpoczęcie prowadzenie działalności dzięki takim podmiotom jest możliwe już w dniu przejęcia całości udziałów.

Nasza gotowa spółka lub szyta na miarę z możliwością kredytowania posiada siedzibę w Krakowie, Warszawie, Katowicach lub Poznaniu oraz co ważne przy ubieganiu się o kredyt – posiada staż czasowy, czyli okres istnienia na rynku oraz poświadczenie notarialne o braku zadłużeń. Te cechy wpływają na uzyskanie pozytywnej decyzji o przydzieleniu kredytu firmie. Spółki te też są odpowiednie gdy staramy się do dotację i jednym z wymogów jest właśnie staż czasowy lub gdy chcemy rozpocząć działalność gospodarczą na dużą skalę.

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem gotowej spółki z o.o. prosimy skontaktować się z Kancelarią DGP – przedstawimy pełną ofertę oraz udzielimy niezbędnych informacji.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00