• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGdzie wykorzystuje się podpis kwalifikowany?

Podpis elektroniczny jest narzędziem umożliwiającym identyfikację tożsamości stron dokonujących wymiany dokumentów drogą elektroniczną. Czy to rozwiązanie jest bezpieczne? Z racji tego, że z tego rozwiązania korzystają nawet urzędy skarbowe oraz ZUS możemy jasno stwierdzić, że posługiwanie się e-podpisem jest w pełni bezpieczne. Warto wspomnieć, że dane zawarte w e-podpisie są odpowiednio zakodowane co umożliwia bezpieczne przesyłanie danych.

Wiele osób, które dopiero zapoznają się z tematem e-podpisu zastanawia się, gdzie wykorzystuje się podpis kwalifikowany. Jego szerokie zastosowanie i ułatwienia związane z posługiwaniem się nim sprawiają, że założenie e-podpisu staje się coraz bardziej popularne.

Podpis kwalifikowany wykorzystywany jest m.in. w:
- składaniu e-deklaracji podatkowych,
- składaniu e-deklaracji ZUS,
- podpisywaniu faktur elektronicznych,
- podpisywaniu umów,
- składaniu pism, podań,
- składaniu ofert w przetargach.

Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyrobieniem e-podpisu to zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Specjaliści naszej Kancelarii udzielą niezbędnych informacji na temat założenia oraz posługiwania się e-podpisem.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.