• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówFirma zajmująca się pośrednictwem w zakupie spółki

Jeżeli zależy nam na czasie i chcemy jak najszybciej podjąć działania w świecie biznesu, powinniśmy poszukać rozwiązania, które pomoże nam zaoszczędzić czas, jakże cenny dla każdego przedsiębiorcy. Idealnym sposobem na stanie się właścicielem firmy, w sposób szybki, praktycznie bez udziału własnego i zaangażowania w całą sprawę, jest zakup gotowej spółki.

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele biur i kancelarii wykonujących takie usługi dla sowich klientów. Firma zajmująca się pośrednictwem w zakupie spółki w imieniu swoich zleceniodawców wykonuje całą procedurę. Jej udział rozpoczyna się już na etapie poszukiwania odpowiedniej oferty, następnie jej pracownicy dokonują szczegółowej analizy dokumentacji i sporządzają umowę transakcji. Wszystko w sposób szybki i całkowicie bezpieczny o ile skorzystamy z pomocy specjalistów.

Firma zajmująca się pośrednictwem w zakupie spółki powinna posiadać doświadczenie w kwestii świadczenia takiej usługi oraz posiadać w pełni profesjonalny personel. Nasza kancelaria zatrudnia tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają wieloletnią praktykę zawodową i cieszą się zaufaniem klientów. Jeżeli chcą Państwo skorzystać z ich usług zapraszam do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00