• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówFirma zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży spółki

Każdego dnia w naszym kraju, kilkoro ambitnych ludzi postanawia rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Mają oni kilka opcji umożliwiających im realizację zamierzeń, jedną z nich jest zakup gotowej firmy. Pomimo iż jest to dla nich korzystne rozwiązanie i wielu z nich decyduje się na nie, znaleźć kupca, który nabędzie od nas spółkę, jest niezwykle trudno.

Pomocna w tych okolicznościach okazuje się być firma zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży spółki, zatrudniani w niej pracownicy doskonale wiedzą jakie kroki podjąć aby znaleźć osobę chętną do zakupu, i aby uzyskać dla przedsiębiorcy jak najbardziej korzystne warunki. Wystarczy się z nią skontaktować i wyrazić chęć nawiązania współpracy aby grono doświadczonych w tej kwestii pracowników, rozpoczęło działania mające na celu znalezienie odpowiedniego klienta. Część z firm zajmuje się skupem spółek, co pozwala na bardzo szybkie dokonanie sprzedaży.

Nasza firma zajmująca się pośrednictwem w sprzedaży spółki, chętnie podejmie współpracę. Gwarantujemy satysfakcję z wynegocjowanych warunków oraz szybkie przeprowadzenie transakcji.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.