• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówE-księgowość Małopolska

Księgowość firm to dziedzina wymagająca szerokiej wiedzy i doświadczenia. Prowadzenie jej przez przedsiębiorcę na własną rękę może być trudne i czasochłonne, a czas to szczególna wartość dla każdego, kto prowadzi swój własny biznes.

Z tego powodu wiele firm podejmuje współpracę z biurami rachunkowymi, które mogą zdalnie poprowadzić ich księgowość - pełną lub uproszczoną, zależnie od tego, jaka forma jest dla przedsiębiorstwa najkorzystniejsza. Jedynym obowiązkiem właściciela firmy jest przesyłanie do biura rachunkowego wszelkiej potrzebnej dokumentacji (drogą elektroniczną lub pocztą). Resztą zajmie się specjalista z wieloletnim doświadczeniem, którego zadaniem będzie obsługa ksiąg rachunkowych.

Jeśli chodzi o e-księgowość małopolska obfituje w oferty wielu firm, które proponują taką usługę. Decydując się na podjęcie współpracy, warto postawić przede wszystkim na profesjonalizm i doświadczenie biura - te zalety mogą przyczynić się do owocnej współpracy, której skutkiem będzie bezbłędnie prowadzona księgowość przedsiębiorstwa.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.