• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówE-adres Kraków

Posiadasz swoje przedsiębiorstwo i chcesz osiągać jak największe dochody przy jak najmniejszych nakładach? Czy może dopiero zaczynasz działalność gospodarczą, nie masz kapitału na zatrudnianie wielu pracowników, dlatego szukasz oszczędności? W obu przypadkach świetnym rozwiązaniem jest e-adres Kraków. Dlaczego? Bowiem jest to usługa kierowana do wszystkich przedsiębiorców, która oprócz prestiżowego adresu, przynosi wiele innych korzyści. Na początek oczywiście świetne miejsce do przeprowadzania spotkań biznesowych, negocjacji, rozmów z klientami. Następna zaleta to odbiór telefonów, faksów, korespondencji oraz obsługa skrzynki mailowej- czyli wszystkie zadania, które w Twoim biurze musiałaby wykonywać sekretarka są zawarte w naszej ofercie i wliczone w cenę pakietu. Następny plus to przechowywanie dokumentów- nie musisz mieć ekstra miejsca na różnego rodzaju dowody w swojej firmie, gdyż znajdziesz je u nas. Czy to wszystko? Nie. Jeśli jesteś początkującym biznesmenem, musisz wiedzieć, że dzięki rozwiązaniu e-adres Kraków, łatwiej będzie Ci wypromować firmę. Będziesz ją bowiem prowadził pod adresem jednego z centrów biznesowych, a w dodatku adres ten znajduje się w Krakowie, czyli mieście dobrze kojarzonym przez wszystkich przedsiębiorców.

Jak widać e-adres Kraków to świetna oferta, która daje wiele możliwości. Zachęcamy więc do zapoznania się z nią i skorzystania. Z nami oszczędności na jeszcze większym poziomie, więc czekamy na Twój kontakt.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.