• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej Kraków

Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej Kraków to usługa naszej Kancelarii, która adresowana jest szczególnie do podmiotów gospodarczych zamierzających założyć własną firmę na terenie Krakowa. Prowadzenie własnej działalności to ogromne wyzwanie, które wymaga poświęcenia czasu oraz poszerzana wiedzy na temat różnych zagadnień.

Przedsiębiorcy prowadząc działalność zderzają się z różnymi problemami, które dotyczą zagadnień prawnych, finansowych, księgowych. Niektóre z problemów mogą okazać się bardzo skomplikowane, wtedy warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych podmiotów. Usługa doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej Kraków obejmuje swoim zasięgiem nie tylko przedsiębiorców z Krakowa, porady można uzyskać on-line kontaktują się z doradcą gospodarczym z każdego miejsca w Polsce.

Korzystanie z pomocy ekspertów nie oznacza słabości przedsiębiorcy, świadczy o poszukiwaniu jak najlepszych rozwiązań i dbałości a prowadzoną działalność gospodarczą. Zachęcamy do skorzystania z usług naszej Kancelarii i pozyskanie cennych porad ekspertów.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.