• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo prawne w Krakowie

Świadczenie profesjonalnych porad prawnych trudno znaleźć gdzie indziej niż w Krakowie. Doradztwo prawne w Krakowie to oferta obejmująca:

- udzielanie porad prawnych,
- sporządzanie oraz opiniowanie dokumentów,
- reprezentację Klienta w postępowaniach prawnych.

Pomoc prawna oferowana przez naszą kancelarię możliwa jest w dwóch formach: stałej obsługi prawnej oraz doraźnej pomocy na zlecenie Klienta (np. w postaci pojedynczej porady prawnej). Nasi doradcy to specjaliści zarówno w prawie polskim jak i międzynarodowym. Prawnicy w naszej kancelarii świetnie znają bieżące przepisy i rozporządzenia. Nie muszą więc obawiać się Państwo o odmowę udzielenia porady prawnej. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej zleconej nam sprawy.

Doradztwo prawne w Krakowie to rozwiązanie dla każdego Klienta potrzebującego konsultacji prawnej niezależnie od miejsca, w którym mieszka. Udzielamy porad prawnych bez ograniczeń terytorialnych, co wyróżnia Nas spośród innych kancelarii prawnych. Skontaktuj się z Nami jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.