• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówDoradztwo podatkowe w Krakowie

Kraków to miejsce bardzo atrakcyjne zarówno dla przedsiębiorców jak i inwestorów. Z tego powodu powstaje tam bardzo wiele film, ponieważ mają one szansę na znaczny i szybki rozwój. Właśnie dlatego także i my znaleźliśmy tam miejsce dla siebie, by pomóc tym przedsiębiorcom w osiągnięciu sukcesu. Jak? Poprzez doradztwo podatkowe w Krakowie.

Doradztwo podatkowe w Krakowie to łatwy sposób przedsiębiorców na poradzenie sobie z prawem podatkowym i całym zakresem podatków w firmie. Przedsiębiorca nie musi martwić się, że nieświadomie wpakuje się w kłopoty finansowe. Doradztwo podatkowe w Krakowie posiada szereg doświadczonych specjalistów, których celem jest pomoc właścicielom firm. Z dnia na dzień spotykają się oni z przepisami prawa podatkowego, co pozwala na pełną optymalizację podatkową, a co za tym idzie – możliwość zaoszczędzenia dodatkowych środków.

Chcesz dowiedzieć się więcej jak możemy Ci pomóc? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty. Zapraszam do kontaktu z naszą Kancelarią.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00